LAJMI I FUNDIT:

Realizo dushkabina me porosi sipas dimensionit dhe modelit tuaj – mundësi unike nga Lutian Home

Realizo dushkabina me porosi sipas dimensionit dhe modelit tuaj – mundësi unike nga Lutian Home

Shpesh hasim probleme në gjetën e dushkabinës së duhur për banjon tonë. Gjetja e dushkabinës ideale është proces problematik sepse në treg ka vetëm të tilla me dimensione standarde dhe modele klasike.

E duke e parë këtë mangësi në tregun kosovar të dushkabinave, Lutian Home ofron mundësinë unike të realizimit të dushkabinave sipas porosisë tuaj.

Çfarë do të thotë kjo?

Kjo nënkupton se ju mjafton ta caktoni dimensionin dhe ta zgjedhni modelin e preferuar, ndërkaq për tjerat përkujdeset qendra më moderne e hidrosanitarisë në Kosovë – Lutian Home.

Vazhdon super mundësia në Lutian Home – pllaka e sanitari, me 12 këste por PA KREDI.

Lutian Home posedon një shumëllojshmëri të dushkabinave, duke i ndjekur trendet më moderne.

E veçanta e këtyre dushkabinave është se janë të prodhuara me cilësinë më të lartë të xhamit dhe janë të aprovuara nga CE.

Përveç dushkabinave me kornizë të zezë dhe atyre krom, Lutian Home nga ky muaj ka filluar edhe me linjën e dushkabinave Gold – trendi më i ri i vitit 2021.

Më poshtë i keni disa fotografi të disa modeleve që Lutian Home i posedon.  Zgjedheni atë që po ju pëlqen dhe telefonojeni kompaninë për ta marrë ofertën!

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Lutian Home

Instagram: lutianhome

Nr.tel: 046 123 900

E-mail: info@lutianhome.com

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Ekonomi
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Kalo në kategori