LAJMI I FUNDIT:

Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e tetë me radhë!

Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e tetë me radhë!

Fatmir Kuçi është fituesi i kësaj jave për lojën Dukë nga Radio Dukagjini! Fatmiri u shpall fitues pasi që dërgoi mesazhet me tekstin “Dukë” në 55112 kur dëgjoi artisten e zgjedhur të javës – Elvana Gjata!

A do të bëhesh fituesi i nëntë? Ja si mund të bëhesh pjesë e lojës:

– Loja zgjat çdo ditë, nga e hëna në të premte, 8:00 – 16:00

– Sa herë të dëgjoni artistin e javës, dërgoni SMS në 55112 me tekstin “Dukë”

– Artisti i javës ndryshon çdo javë

– Fituesi zgjedhet çdo javë në mënyrë të rëndomtë, në një ditë të rëndomtë të javës

 

Prandaj, kyçuni në radio në frekuencat 99.7, 94.5, 92.7, 105.1, 104.7, 105.0, 93.2 ose online në https://www.dukagjini.com/radio/ dhe përmes aplikacionit të Radio Dukagjini.

Luani dhe fitoni!

Loja Dukë realizohet me mbështetjen e librarisë Dukagjini.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Dashuri, familje dhe gatim i shkëlqyer – të gjitha në Izi's Apartment

Dashuri, familje dhe gatim i shkëlqyer – të gjitha në Izi's Apartment

Izi's Apartment 197
Ngrohtësia e vakteve familjare - MEKA dhe dedikimi për cilësinë hallall

Ngrohtësia e vakteve familjare - MEKA dhe dedikimi për cilësinë hallall

MEKA HALAL FOOD
Kalo festat e fundvitit në atdhe me Prishtina Ticket!!

Kalo festat e fundvitit në atdhe me Prishtina Ticket!!

Prishtina Ticket
Dizajn i përsosur i banesave të tipit A në TEM Residence

Dizajn i përsosur i banesave të tipit A në TEM Residence

Lesna Ndertimi
Në dy vende, njerëzit shpenzojnë më shumë se sa fitojnë – ja sa para u mbesin në fund të muajit, evropianëve

Në dy vende, njerëzit shpenzojnë më shumë se sa fitojnë – ja sa para u mbesin në fund të muajit, evropianëve

Botë
Vala e privatizimit, AKP pranon 59 oferta për 31 asete në vlerë mbi 2 milionë euro

Vala e privatizimit, AKP pranon 59 oferta për 31 asete në vlerë mbi 2 milionë euro

Ekonomi
Kalo në kategori