LAJMI I FUNDIT:

Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e pestë me rradhë!

Radio Dukagjini dhuron 500€ për javën e pestë me rradhë!

Agron Berisha është fituesi i kësaj jave për lojën Dukë nga Radio Dukagjini! Agroni u shpallë fitues pasi që dërgoi mesazhet me tekstin “Dukë” në 55112 kur dëgjoi artisten e zgjedhur të javës, Rita Ora!

Agroni është fituesi i pestë, ndërsa ti mund të bëhesh fituesi i gjashtë!

Ja si mund të bëhesh pjesë e lojës:

– Loja zgjat çdo ditë, nga e hëna në të premte, 8:00 – 16:00

– Sa herë të dëgjoni artistin e javës, dërgoni SMS në 55112 me tekstin “Dukë”

– Artisti i javës ndryshon çdo javë

– Fituesi zgjedhet çdo javë në mënyrë të rëndomtë

Prandaj, kyçuni në radio në frekuencat 99.7, 94.5, 92.7, 105.1, 104.7, 105.0, 93.2 ose online në:

https://www.dukagjini.com/radio/ dhe përmes aplikacionit të Radio Dukagjini.

Luani dhe fitoni!

Loja Dukë realizohet me mbështetjen e librarisë Dukagjini.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Agjencia e Ushqimit del me sqarime lidhur me cilësinë e mishit në Kosovë

Agjencia e Ushqimit del me sqarime lidhur me cilësinë e mishit në Kosovë

Ekonomi
Si i përdorin aplikacionet për konsum gjeneratat e reja në Kosovë?

Si i përdorin aplikacionet për konsum gjeneratat e reja në Kosovë?

Ekonomi
Fillo udhëtimin e ri në botën e librave - Shkarko aplikacionin DukagjiniBooks

Fillo udhëtimin e ri në botën e librave - Shkarko aplikacionin DukagjiniBooks

Dukagjini Bookstore
Fitoni dhurata ekskluzive nga Samsung në foleja.com

Fitoni dhurata ekskluzive nga Samsung në foleja.com

Foleja
30 vjet në shërbim të edukimit dhe të kulturës: Shtëpia botuese “Dukagjini” ju uron Ditën Botërore të Librit

30 vjet në shërbim të edukimit dhe të kulturës: Shtëpia botuese “Dukagjini” ju uron Ditën Botërore të Librit

Dukagjini Publishing House
Arianit Koci paralajmëron vizita në Japoni e Afganistan, teston fillimisht internetin e 99esim.com në Greqi

Arianit Koci paralajmëron vizita në Japoni e Afganistan, teston fillimisht internetin e 99esim.com në Greqi

99esim.com
Kalo në kategori