LAJMI I FUNDIT:

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Përveç destinacioneve dhe fluturimeve të përditshme e javore, Eurokoha ofron paketa pushimi të mbushura me aventura, luks dhe relaks me ofertat më të mira për çifte dhe familje.

Pushime në resortët më të mira të Turqisë si; Antalya, Belek, Bodrum, Side dhe Alanya e shumë destinacione të tjera, ku shumë shpejt Eurokoha do të sjell edhe oferta për pushime në Zanzibar dhe Maltë.

Pushimet këtë verë All Inclusive në Turqi fillojnë me çmimin prej 315 euro për person dhe kjo e bën të pa konkurrencë në këtë treg.

Imagjinoni veten duke pushuar në plazhe plotë qetësi, duke shijuar kuzhinën e pasur dhe duke u kënaqur me komoditetet e klasit botëror—të gjitha të përfshira në një paketë të jashtëzakonshme që ofron Eurokoha.

Që nga momenti që bëni rezervimin dhe shkelni në Turqi, Eurokoha ju siguron që çdo nevojë juaj të plotësohet, duke ju lejuar të relaksoheni dhe të krijoni kujtime të paharruara me më të dashurit tuaj.

Me çmime speciale, +2 fëmijë pa pagesë në disa resorte, Eurokoha ju ofron mundësi të krijoni pushime pa u shqetësuar për shpenzime shtesë.

Eurokoha shpërblen klientët dhe qytetarët

Në hapjen e sezonit Vera 2023, Eurokoha ka ndarë dhjetëra shpërblime për bashkëpunëtorët dhe pjesëmarrësit, duke fituar një javë pushime në disa prej resorteve më të mira në Turqi.

Po ashtu së fundi Eurokoha ka organizuar lojën shpërblyese në rrjetet sociale, ku të gjithë ndjekësit kanë pasur mundësinë të hynë në lojë për të fituar një javë pushim për çift në Antalya. Fituese e këtij shpërblimi është shpallur Luljeta Mulliqi, ndërsa lojra dhe shpërblime për ndjekësit e rrjeteve sociale do të organizohen gjatë gjithë këtij sezoni veror, mjafton të ndiqni Eurokohën në faqet e saj zyrtare për tu njoftuar me shpërblimet e radhës.

Eurokoha, pushime të kualitetit të lartë!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Ekonomi
Kalo në kategori