0Shares

Chase Campbell nga Kanadaja, ka menduar se ka aftësi sikur personazhet e filmave aksion dhe provoi t’ju ikte policëve, duke u hedhur nga porti në traget.

Për pasojë, Chevrolet Blazer është përplasur me pjesën e përparme dhe ka mbetur mbështetur për tavani, transmeton Telegrafi.

Megjithëse ishte një aksident mjaft i rëndë, shoferi nuk ka marrë lëndime.

Nuk bëhen të ditura të gjitha rrethanat, as arsyeja pse po ndiqej nga forcat e rendit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)