Të gjithë kemi dëshirë të ushqehemi mirë dhe shëndetshëm, të hamë ushqime natyrale, të shijshme dhe me shumë vlera ushqyese. Këtë na e mundësojnë produktet e COOP Italia.

Këto janë produkte italiane natyrale, pa modifikime gjenetike, pa yndyrna të hidrogjenizuara, pa ngjyrues artificial, pa vaj palme, pa gluten apo aditiv të panevojshëm. Madje, COOP ofron edhe produkte të qumështit pa laktozë për personat me intolerancë ndaj laktozës.

COOP ofron produkte të ndryshme ushqimore për të gjitha shijet. Ju mund të bleni proshutë COOP të cilësisë më të lartë, mish ky që kalon në të gjitha kontrollet e parapara që mishi të jetë i freskët dhe i sigurt për konsumim. COOP sjell për ne edhe ushqime të shumëllojshme të detit, të cilat përgatiten lehtë dhe janë kombinim i përkryer me pasta.

Kombinim shumë mirë me pasta, rizoto ose dhe me ushqime tjera janë edhe përzierjet e përkryera të perimeve të ngrira, të cilat kanë një shije të mrekullueshme dhe përmbajnë shumë vlera ushqyese.

Ato perime janë të freskëta dhe nuk përmbajnë konservuez apo përbërës artificial. COOP gjithashtu ofron pasta shumë të shijshme, oriz, patate të ngrira me erëza të ndryshme, pica të ngrira të cilat përgatiten brenda pak minutave, supë me fasule e shumë të tjera.

Përveç këtyre, ju mund të bleni edhe çokollatat eshijshme COOP të cilat vijnë me shumë shije, si me qumësht, të zeza ose me lajthi. Ndërsa patatinat COOP janë shoqëruesit ideal gjatë kohës kur shikoni ndonjë film. Këto patatina vijnë me shije të ndryshme dhe pa vaj palme, andaj nuk janë të dëmshme për shëndetin tuaj.
Të gjitha këto produkte dhe më shumë i gjeni vetëm në rrjetin e supermarketeve Super Viva.

artikull sponsorizuar