Aztech Electronics sjell MEGA dyqanin më të madh prej 900m2 të mbushur me fantazi elektronike! Qytetit të bukur të Prizrenit po i shtohet madhështia!

Hapja e dyqanit është bërë me 16 tetor në orën 14:00 me lokacion në qendrën tregtare të njohur Galeria Shopping Mall – Prizren. Dyqani prej 900m2 është i mbushur me mijëra artikuj elektronik nga brendet më të njohura botërore.

Blerja e elektronikës nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë- të gjitha në një vend! Kompleto shtëpinë duke blerë pajisjet me kualitet të garantuar në dyqanin më të madh elektronik. Mega Dyqani AZTECH në Galeria Shopping Mall, Prizren – është destinacioni juaj në përmbushjen e nevojave tuaja për një shtëpi më funksionale. Përjeto kualitetin nga të gjitha kategoritë elektronike!

Në mega dyqanin AZTECH kategoritë nga A deri në ZH i gjeni në një vend – duke filluar nga pajisjet e teknikës së bardhë, telefonisë, IT, elektroshtepiaket, produktet e kujdesit personal e shumë tjera. Këto dhe më shumë produkte i gjeni të organizuara në mënyrë profesionale që bëjnë eksperiencën e blerjes më të lehtë dhe të këndshme.

Tani të gjitha pajisjet elektronike me kualitet të garantuar nga brendet me renome botërore ju mund ti shihni nga afër në një ambient tejet modern për të bërë zgjedhjen e duhur për shtëpinë tuaj. Aztech është përkushtuar t’ju sjellë produkte me cilësi të lartë, të gjitha origjinale dhe me garancion nga prodhuesi! Ndër brendet prezente në mega dyqanin AZTECH janë Samsung, Philips,Toshiba,Hisense, Whirlpool, Electrolux, Liebherr, Sharp, Silverline, Remington, Babyliss, Rowenta e shumë tjera!

Përveç eksperiencës së këndshme të blerjes në ambientin e mega dyqanit AZTECH, ju do të shoqëroheni me një shërbim plot përkushtim nga stafi i AZTECH. Me fokus të shtuar në plotësimin e nevojave të klientëve në kohë te shpejtë, efikase dhe të këndshme.

Përfito mega zbritje deri në 50% me rastin e hapjes, duke e vizituar dyqanin nga data 16-20 tetor 2020.

Për një shtëpi më të rehatshme dhe funksionale – shihemi tek mega dyqani yt i preferuar elektronikës, AZTECH!