LAJMI I FUNDIT:

Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë
(Foto: Pexels)

Për dekada, prindërit kanë shkëmbyer mënyra dhe këshilla se si të qetësojnë një fëmijë që qan dhe është nervoz.

Reklama

Një video që tregon si prindërit e qetësojnë fëmijën e tyre nga qarja me një truk të thjeshtë, u bë shpejt virale në rrjetet sociale.

Gjegjësisht, një nënë e re ka postuar një video në profilin e saj në TikTok, ku tregon se si vajza e saj pushoi së qari pasi ia lëshoi një këngë të Pitbull.

Metoda me të cilën mund ta qetësoni shpejt një të porsalindur që qan
Lexo po ashtu Metoda me të cilën mund ta qetësoni shpejt një të porsalindur që qan

“Sa herë në ditë që e lëshoj këtë këngë, është në fakt absurde…”.

“Dikush le t’i thotë Pitbullit se duhet ta punësoj si kujdestar me kohë të plotë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e videos. /Telegrafi/

@libertyydizneyy

The amount of times i play this song a day is actually absurd…. someone tell Pitbull i need to hire him as a full time sitter🤣 #pitbull #funnybabyvideos #hotelroomservice #mr305

♬ original sound – lib🤎

Në trend Femra

Më shumë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Psikoprofil
Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ekspertja shpjegon arsyen pse foshnjat nuk duhet të flenë me prindërit në shtrat

Ekspertja shpjegon arsyen pse foshnjat nuk duhet të flenë me prindërit në shtrat

Bebja këtu
Ide dizajni për thonj të përsosur gjatë dimrit

Ide dizajni për thonj të përsosur gjatë dimrit

Manikyr dhe pedikyr
Limon dhe uthull molle për puçrrat e fytyrës

Limon dhe uthull molle për puçrrat e fytyrës

Estetikë
Kalo në kategori