LAJMI I FUNDIT:

Prezantuesja boshnjake e motit ka fituar një popullaritet të madh në internet për shkak të pamjes tërheqëse

Prezantuesja boshnjake e motit ka fituar një popullaritet të madh në internet për shkak të pamjes tërheqëse

Nora Sahinpasiq ka më shumë se një vit që jep parashikimin e motit në televizionin OBN. Për shkak të pamjes së saj tërheqëse, ajo fitoi një popullaritet të madh në rrjetet sociale.

Në TikTok, videot nga parashikimet e motit të Norës kanë mijëra shikime dhe komente dhe njëra prej tyre ka arritur mbi një milion shikime.

Përdoruesit e internetit shkruajnë komplimente në komente dhe shumë e krahasojnë këtë 20-vjeçare me flokë të zeza dhe sy të kaltër me modelen e njohur Adriana Lima.

@100postobosanka Nora Šahinpašić⚡☀️🌦️ #weathergirl #bosniaandherzegovina #bosnia #obntelevizija #norasahinpasic #bosna #vremenskaprognoza ♬ Rizik – Dzejla Ramovic & Henny

“Një parashikim efektiv i motit në televizion bazohet në informacionin meteorologjik me cilësi të lartë dhe paraqitjen e saj tërheqëse. Ne kemi ofruar standarde për përgatitjen dhe prezantimin e raporteve të motit si në stacionet televizive moderne në botë”, thanë më herët nga kjo shtëpi mediatike.

Ndryshe, Nora ka ndjekur gjurmët e prindërve të saj, të cilët prej shumë vitesh janë punonjës të medias.

Përkatësisht, nëna e Norës, Dajana, është gjithashtu një personazh i njohur televiziv në Bosnje-Hercegovinë pasi për shumë vite ishte prezantuese e llotarisë dhe “Turizma plus”, si dhe ishte pjesëtare e ekipit të programit të mëngjesit, i cili është realizuar nga FTV dhe BHT1. /Telegrafi/

@100postobosanka #norasahinpasic #nedimsladic #meteorolog #vremenskaprognoza #bosniaandherzegovina #bosna ♬ wassap riri ALO ROKI – 🦦

@maibagainhotbabes2x Norma Sahinpasic 😳 #NoraSahinpasic #SexyWeather #TightShirt #TightBlouse #SlitSkirt #WhiteMiniSkirt #Bosnia #WOW ♬ Duke Nukem – Megadeth


Në trend Fun

Më shumë
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun

"Udhëtarët e kohës nga viti 2027" shpërndajnë pamjet duke pretenduar se nuk ka asnjë shenjë të jetës njerëzore

Interesante
Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Fun
Nusja çmend rrjetin derisa bën 'twerk' e veshur me tanga në dasmën e saj

Nusja çmend rrjetin derisa bën 'twerk' e veshur me tanga në dasmën e saj

Virale
Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Kalo në kategori