LAJMI I FUNDIT:

Pretendon se iu shfaq shpirti i gjyshes, për t’i “thënë”: Ha mirë! (Video)

Pretendon se iu shfaq shpirti i gjyshes, për t’i “thënë”: Ha mirë! (Video)

Dale Greenwood ka shkuar për të blerë në një super-market në Lincolnshire të Anglisë, ku pretendon se iu shfaq shpirti i gjyshes.

Videoja e postuar më poshtë, tregon karrocën e zbrazët, derisa në reflektimin në xham duket se është e mbushur me gjëra ushqimore.


“Ishte fantazma e gjyshes, që më bënte me dije se duhet të blija bukë dhe të ha mire”, ka thënë Greenwood lidhur me rastin.

Pamjet janë komentuar nga njohësit e aktiviteteve paranormale, të cilët thonë se nuk kanë parë ndonjëherë që refleksioni të jetë kaq origjinal. /Telegrafi/

https://youtu.be/LnHDMTQP-tA

Në trend Fun

Më shumë
Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Interesante
Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Fun
Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Interesante
Gratë irlandeze paguajnë për të bërë seks me këtë burrë! (Foto)

Gratë irlandeze paguajnë për të bërë seks me këtë burrë! (Foto)

Kalo në kategori