0Shares

Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Podujevës, Ajet Potera, ka deklaruar se Podujeva ka nevojë për ndryshime.

“LDK-ja në krye me Agim Veliun nuk kam parë që ka ndonjë platformë të shkruar që tua ofrojë qytetarëve, vazhdon me avazin e vjetër me premtime mbi baza partiake dhe kjo do të ndryshojë më 19 nëntor”, ka thënë Potera.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)