Një person derisa ishte duke punuar në një kanal, i është shembur dheu dhe e ka zënë viktimën.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 13:45, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, viktima është nxjerr në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK-ë.

Ndërkaq, nuk raportohet për të arrestuar, rasti nën hetime. /Telegrafi/