LAJMI I FUNDIT:

Policët në luftë me kohën për ta shpëtuar burrin e bllokuar në makinën që po digjej: Mund të na duhet të t’a thyejmë këmbën

Policët në luftë me kohën për ta shpëtuar burrin e bllokuar në makinën që po digjej: Mund të na duhet të t’a thyejmë këmbën

Një grup policësh ishin në një garë të madhe kundër kohës, sepse këta policë nga Houston, Teksas, tërhoqën një njeri nga një makinë që ishte duke u djegur, transmeton Telegrafi.

Shoferi 20-vjeçar, Jonathan Morales-Fuentes, e kishte zënë gjumi prapa timonit dhe është përplasur në një pemë.


Ndërsa automjeti shpërtheu në flakë, këmba e tij e djathtë u bllokua.

Mirëpo policia gjatë shpëtimit i kishte thënë atij se mund t’i thyhet këmba sepse i ishte bllokuar. Dhe ashtu ndodhi, policisë iu desh t’ia thyenin këmbën në mënyrë që ta nxirrnin.

Fatmirësisht, Morales-Fuentes po shërohet mirë pas operacionit për kockat e thyera, dhe oficerët ishin relativisht të palënduar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Fun
Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Fun
Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Fun
Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Fun
Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Fun
Askush nuk mund t'i rezistojë videos gazmore të tre britanikëve të dehur

Askush nuk mund t'i rezistojë videos gazmore të tre britanikëve të dehur

Fun
Kalo në kategori