LAJMI I FUNDIT:

A po kërkoni punë? Shiko konkurset dhe shpalljet e hapura në Telegrafi Jobs!

A po kërkoni punë? Shiko konkurset dhe shpalljet e hapura në Telegrafi Jobs!

Jeni në kërkim të një mundësie të re karriere apo ndoshta një fillimi të ri në rrugëtimin tuaj profesional? Në platformën Telegrafi Jobs ka një sërë konkursesh të hapura për punë të cilat kërkojnë për interesa dhe aftësi të ndryshme.

Në artikullin e mëposhtëm mund të lexoni disa nga konkurse dhe shpalljet e shumta që janë bërë gjatë kësaj jave në Telegrafi Jobs.

Kuzhinie/e – Hotel Dukagjini

Kjo është një mundësi e shkëlqyer për një kuzhinier të motivuar dhe me përvojë që t’i bashkohet një hoteli lider në Kosovë. Kandidati ideal do të ketë një kuptim të fortë të kuzhinës tradicionale shqiptare si dhe pjatave ndërkombëtare.

Afati i fundit për aplikim është 01/11/2023.

Aplikoni direkt këtu: https://jobs.telegrafi.com/job/kuzhiniere-full-time-10

Delivery-shpërndarës ushqimi – BelAmi

BelAmi është në kërkim të një shpërndarësi ë ushqimit për t’iu bashkuar ekipit të tyre. Aplikantët duhet të jenë mbi 18 vjeç, të komunikueshëm dhe të sjellshëm, të aftë për të punuar në grup, si dhe të jenë të aftë të drejtojnë motor elektrik.

Afati i fundit për aplikim është 01/11/2023.

Aplikoni direkt këtu: https://jobs.telegrafi.com/job/pjesetar-ekipi-part-time

Njoftim Specifik për Prokurim – Ministria e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor

Ministria e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës kërkon kontraktues për kryerjen e punëve ndërtimore në shtrirjen e segmentit prej 7.165 km në 16.95 km Milloshevë – Mitrovicë M2 – Loti 1. Projekti financohet nga Fondi Saudit për Zhvillim dhe Fondi i OPEC-ut. Aplikantët duhet të jenë kontraktorë të parakualifikuar me përvojë në projekte të ngjashme.

Afati i fundit për aplikim është 16/11/2023.

Aplikoni direkt këtu: https://jobs.telegrafi.com/job/njoftim-specifik-per-prokurim-full-time#

Telegrafi Jobs është një burim i madh për gjetjen e mundësive për punë në Kosovë. Me një shumëllojshmëri të konkurseve për punë të hapura në fusha të ndryshme, të gjithë do mund të gjejnë mundësitë që u përshtaten më së shumti.

Nëse jeni në kërkim të një pune të re, sigurohuni që të shikoni konkurset e hapura në Telegrafi Jobs!

jobs@telegrafi.com  

Në trend Ekonomi

Më shumë
Shije italiane në zemër të Prishtinës - Vapiano hapet së shpejti

Shije italiane në zemër të Prishtinës - Vapiano hapet së shpejti

Foleja
Gjithë ke lakmu me pas banesë n'deti?

Gjithë ke lakmu me pas banesë n'deti? "Holiday In 2" është vendi ideal

Edil Project
Nxitoni, vetëm edhe 4 vende të lira në kursin intensiv për kamerë “From Zero to Hero”

Nxitoni, vetëm edhe 4 vende të lira në kursin intensiv për kamerë “From Zero to Hero”

Pixels
Brendi holandez Keune mirëpret sot stilistët e flokëve në seminar - EBC

Brendi holandez Keune mirëpret sot stilistët e flokëve në seminar - EBC

EBC Cosmetics
Përfaqësuesit e BQK-së takojnë zëvendësndihmës sekretarin amerikan të Thesarit, diskutohet thellimi i bashkëpunimit dhe fushat me interes

Përfaqësuesit e BQK-së takojnë zëvendësndihmës sekretarin amerikan të Thesarit, diskutohet thellimi i bashkëpunimit dhe fushat me interes

Ekonomi
Kush përfiton nga ulja e çmimit të energjisë elektrike?

Kush përfiton nga ulja e çmimit të energjisë elektrike?

Ekonomi
Kalo në kategori