LAJMI I FUNDIT:

Pësuan ndeshje gjatë rrugës, nusja dhe dhëndri u dërguan në dasmë me veturën e Policisë (Foto)

Pësuan ndeshje gjatë rrugës, nusja dhe dhëndri u dërguan në dasmë me veturën e Policisë (Foto)

Georgia dhe Emmott Garnett nga Lancanshire e Anglisë, kanë mbetur në mes të rrugës, pasi vetura me të cilën po shkonin për në ceremoninë martesore ka bërë ndeshje.

Reklama

Ata kanë qenë shumë të shqetësuar sepse ishin vonë për dasmë, ndërsa në atë rrugë nuk kalonte askush, transmeton Telegrafi.

Çifti transportohen në dasmë nga makina e Policisë

Për fat të mirë, një njësit policor që patrullonte në atë vend i ka ofruar ndihmë çiftit, që kishin me vete edhe të birin e tyre dhjetëmuajsh.

Megjithëse pritej që ata të arrinin me një Rover të prodhuar më 1970, të gjithë janë befasuar kur i kanë parë tek dilnin nga makina e Policisë, të cilës i ishte vendosur një fjongo përpara.

“Dëshmuan edhe njëherë se askush nuk bën të ketë një ditë të keqe, ia dolëm t’i ndihmojmë dhe t’ju kthejmë gëzimin. Urime për të sapomartuarit”, thuhet në komunikatë lidhur me rastin. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Interesante
Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Virale
Ketrat lanë pa rrymë një qytet të Montana-s

Ketrat lanë pa rrymë një qytet të Montana-s

Interesante
Kalo në kategori