0Shares

Në Blackburn të Anglisë, një i ri i paidentifikuar e ka thyer xhamin e stacionit të autobusit, duke u përplasur për të.

Videoja e postuar më poshtë tregon momentin e hedhjes, teksa shokët e tij qeshin dhe e filmojnë, transmeton Telegrafi.

Nuk dihet nëse ai ka marrë ndonjë lëndim, apo nëse veproi në gjendje të dehur. Por, askush nuk ka koment të mirë për të. Madje, shumica i kritikojnë miqtë e tij që nuk e kanë ndalur.

“Shumë shpesh shoh xhamat e stacioneve të thyera, ndoshta kjo është forma se si dëmtohen”, është një nga komentet e shumta lidhur me rastin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)