E premtja e 21 qershorit shënon ditën më të gjatë të vitit me plot 16 orë dhe 38 minuta “ditë”.

Kjo datë njëkohësisht shënon edhe ditën e verës dhe e veqanta e kësaj dite është se ndodhë VETËM një herë gjatë një viti kalendarik.

Ne kemi përzgjedhur pikërisht këtë ditë speciale për të filluar sezonën e zbritjeve më të MËDHA sezonale [deri në -70%] për të vazhduar për 4 ditë rresht me oferta dhe zbritje ekskluzive për të gjithë. Rezervoni datat: 21, 22, 23, dhe 24 qershor për blerjet më ekskluzive që do të bëni këtë verë.

Kurseni shuma marramendëse në të gjitha produktet e brendeve: Dormeo, Delimano, produktet për shtëpi nga Top Shop, pastaj Rovus produktet për pastrim, produktet e shëndetit dhe bukurisë nga Wellneo si dhe këpucët Walkmaxx. Të gjitha produktet me zbritje deri në -70%.

Përfitoni nga:

  • Ofertat në dispozicion, VETËM në datat 21, 22, 23 dhe 24 Qeshor
  • Zbritjet MARRAMENDËSE, deri në -70% në të gjitha produktet
  • Shfletoni produktet në www.topshop-ks.com, rezervoni dhe PËRFITONI TË PARËT nga sasitë e limituara.
Artikull i Sponsoruar