LAJMI I FUNDIT:

Përdoruesit e internetit u hutuan nga një foto e familjeve Biden dhe Carter

Përdoruesit e internetit u hutuan nga një foto e familjeve Biden dhe Carter

Një foto nga Presidenti i SHBA-së Joe Biden dhe ish-Presidenti Jimmy Carter u bënë virale në mediat sociale pasi shkalla e pazakontë e fotos hutoi përdoruesit e mediave sociale.

Organizata e Carter postoi foton në Twitter, aty ishin edhe Jill Biden dhe Rosalynn Carter, gruaja e Joe Biden dhe ajo e Jimmy Carter.

Familja e Joe Biden u gjunjëzua pranë kolltukëve në të cilat uleshin Carter, por ajo që hutoi shumë ishte fakti që Biden dukej shumë më i madh se Carter, transmeton Telegrafi.

Disa përdorues kanë spekuluar se ndryshimi në madhësi është rezultat i një lente kamera me kënd të gjerë.

“Cilin lentë përdori fotografi dhe pse?” pyeti një komentuese.

“Nuk mund të ndaloja së shikuari foton. Unë po përpiqesha të kuptoja se çfarë po ndodhte dhe mendova se ishte e rremë”, shkroi një tjetër.

Reklama

“Joe Biden dhe gruaja e tij duken si gjigantë pranë Carter”, përfundoi komentuesi tjetër.

Disa kanë sugjeruar se kjo mund të ketë qenë për shkak të hapësirës së vogël.

“Përzgjedhja e lenteve ishte e saktë, por dikush duhej të rregullonte shtrembërimet në Photoshop përpara se të postonte foton”, shkroi komentuesi. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Fun
Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Interesante
Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Interesante
YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

Virale
Gongu i MTV-së nga vitet 1980 del për shitje në ankand

Gongu i MTV-së nga vitet 1980 del për shitje në ankand

Interesante
Gjatë shëtitjes hasi në një copëz “guri” që peshonte 4.6 kilogramë, doli të ketë 2.6 kilogramë ar – australiani rrëfen momentin interesant

Gjatë shëtitjes hasi në një copëz “guri” që peshonte 4.6 kilogramë, doli të ketë 2.6 kilogramë ar – australiani rrëfen momentin interesant

Interesante
Kalo në kategori