LAJMI I FUNDIT:

Për adhuruesit e teknologjisë – Cyber Monday është këtu!

Për adhuruesit e teknologjisë – Cyber Monday është këtu!

Në Gjirafa50, Cyber Monday po sjell zbritje deri në 70% për të gjithë adhuruesit e teknologjisë

Pas Black Friday të jashtëzakonshme, Gjirafa50 ende nuk po i ndal zbritjet. Të gjithë ata që janë te pasionuar pas teknologjisë, zbritja deri në 70% po vazhdon me Cyber Monday që do të vazhdojë nga 27 nëntor deri me 30 nëntor.

Në zbritje janë 160 mijë produkte teknologjike të brendeve e kategorive të ndryshme duke filluar nga kompjuterët e ndërtuar për gaming, laptopët gaming, televizorë, monitorë, aksesorë, karrike, ora smart e produkte të Apple për të cilat Gjirafa50 është rishitës i autorizuar.

Kështu, nëse ka diçka që ju ka mbetur merak nga zbritja e Black Friday, me siguri do ta gjeni në zbritje për Cyber Monday dhe mund ta merrni. Si gjithmonë Gjirafa50 vazhdon me produkte origjinal dhe me garanci nga prodhuesi, çmimin më të mirë të garantuar e transport falas.

Blerjet mund të behën online, me kartelë të bankës, me para në dore pasi ta merrni produktin apo mund të shfrytëzoni mundësitë e pagesës më këste:

-Deri me 36 këste me GjirafaPayPlan with KEP

-Deri me 24 këste me Bonus Kartelë nga Raiffeisen Bank dhe

-Deri me 12 këste me Starcard nga TEB Banka

Shikoni ofertat përmes rrjeteve sociale të Gjirafa50 (Facebook, Instagram) apo në www.gjirafa50.com dhe shfrytëzoni zbritjet e CYBER MONDAY!