0Shares

Ushqimi iu sjellë kënaqësi të madhe njerëzve, zakonisht kur janë të uritur dhe nisin të hanë specialitetin e tyre të preferuar.

Por, një grua që besohet të jetë nga Shtetet e Bashkuara, nuk ka mundur të përmbahej dhe nisi të qante, teksa po hante një burito, transmeton Telegrafi.

“Si ka mundësi të eksitohesh ka shumë, kjo është ekzagjeruar”, ka qenë një nga komentet e shumta për këtë rast.

Në anën tjetër, skena e pazakontë që është realizuar teksa udhëtonin, ka bërë xhiro në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)