LAJMI I FUNDIT:

Pasagjerja ofendoi udhëtarët e tjerë deri sa u arrestua brenda një aeroplani në Las Vegas

Pasagjerja ofendoi udhëtarët e tjerë deri sa u arrestua brenda një aeroplani në Las Vegas

Ajo ishte thjesht e pasjellshme. Pasagjerët në bordin e një aeroplani me destinacion Las Vegasin qortuan një grua pasi ajo refuzoi të zbriste për shkak të sjelljeve të çrregullta.

Reklama

Gruaja e paidentifikuar shihet në kamerë duke qortuar udhëtarët e tjerë përpara se aeroplani të ngrihej nga një aeroport në Kaliforni.

“Nuk mund të më thoni as se çfarë bëra,” gruaja mund të shihet duke u bërtitur pasagjerëve të tjerë në pamje.

“Kë kam ofenduar?” pyet ajo më pas, duke ecur lart e poshtë. “Të gjithë!”, ia kthen një pasagjer i pakënaqur.

Megjithatë, gruaja nuk i kushtoi mendjen atyre që urrenin dhe refuzoi të largohej nga aeroplani pavarësisht lutjeve të vazhdueshme.

Në të vërtetë, gruaja u largua përfundimisht nga aeroplani pas intervenimit të policisë dhe kanë filluar hetimet rreth ngjarjes. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Të shtëna armësh në Novi Pazar të Serbisë, dy të plagosur – detajet dhe pamjet nga vendi i ngjarjes

Të shtëna armësh në Novi Pazar të Serbisë, dy të plagosur – detajet dhe pamjet nga vendi i ngjarjes

Serbia
Vdes shefi i Cosa Nostra, Matteo Messina Denaro - ‘kumbari i fundit’ i mafies siciliane

Vdes shefi i Cosa Nostra, Matteo Messina Denaro - ‘kumbari i fundit’ i mafies siciliane

Evropa
Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Serbia
Ishte një “javë produktive” për Ukrainën - thotë Zelensky

Ishte një “javë produktive” për Ukrainën - thotë Zelensky

Botë
Macron thotë se Franca do të tërheqë ambasadorin dhe trupat nga Nigeri

Macron thotë se Franca do të tërheqë ambasadorin dhe trupat nga Nigeri

Botë
Putini në Finlandë në fillim të viteve 1990 – mediumi finlandez sjell disa pamje që thuhet se janë publikuar për herë të parë

Putini në Finlandë në fillim të viteve 1990 – mediumi finlandez sjell disa pamje që thuhet se janë publikuar për herë të parë

Evropa
Kalo në kategori