LAJMI I FUNDIT:

Pas lajmit në Telegrafi, “Pastrimi” mbledh mbeturinat në rrugën “Gjon Sereqi”

Pas lajmit në Telegrafi, “Pastrimi” mbledh mbeturinat në rrugën “Gjon Sereqi”

Kompania “Pastrimi” për dy ditë rresht ua kishte lënë para dyerve, në rrugë, shportat dhe kontejnerët e mbushur me mbeturina banorëve të rrugës “Gjon Sereqi” në Prishtinë.

Reklama

Pas publikimit të lajmit në Telegrafi një ekip i Kompanisë “Pastrimi” gjatë orëve të mbrëmjes ka dalë në rrugën “Gjon Sereqi” dhe ka bërë bartjen e mbeturinave.

Kamionët e “Pastrimit” e harruan rrugën “Gjon Sereqi” në Prishtinë, kundërmojnë mbeturinat
Lexo po ashtu Kamionët e “Pastrimit” e harruan rrugën “Gjon Sereqi” në Prishtinë, kundërmojnë mbeturinat

Banorët e kësaj rruge kanë dërguar në adresë të redaksisë së Telegrafit fotografi ku shihet kamioni duke grumbulluar mbeturinat. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Lajme
Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Lajme
Sulmi i terroristëve serbë në veri, Blinken paralajmëroi masa ndaj Serbisë

Sulmi i terroristëve serbë në veri, Blinken paralajmëroi masa ndaj Serbisë

Lajme
Rama tha se edhe presidentja Osmani kërkoi që KFOR-i të marr kontrollin në veri, e demantojnë nga Presidenca

Rama tha se edhe presidentja Osmani kërkoi që KFOR-i të marr kontrollin në veri, e demantojnë nga Presidenca

Lajme
Gjermania: Irrituese kur Vuçiq i deklaron fajtorët viktima

Gjermania: Irrituese kur Vuçiq i deklaron fajtorët viktima

Lajme
Rama tregon pse tha që KFOR-i duhet të marrë në kontroll veriun e Kosovës, reagimet i quan qesharake

Rama tregon pse tha që KFOR-i duhet të marrë në kontroll veriun e Kosovës, reagimet i quan qesharake

Lajme
Kalo në kategori