LAJMI I FUNDIT:

Parkim si në filma, edhe pse shoferi nuk kishte në plan të bënte një gjë të tillë

Parkim si në filma, edhe pse shoferi nuk kishte në plan të bënte një gjë të tillë

Pamjet video nga kamerat e vëzhgimit në mbarë botën dëshmojnë për vështirësitë në drejtimin e automjetit gjatë parkimit, por kjo video na tregon diçka krejtësisht të ndryshme – sepse shoferi as që kishte ndërmend të parkonte.

Sipas informacioneve të disponueshme, ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe në video shihet një Peugeot i zi që i afrohet bordurës dhe zonës ku parkohen makinat me shpejtësi të madhe në një rrugë të lagësht.


Pasi shoferi humbi kontrollin e mjetit, makina goditi fort bordurën, u ‘ngjit në ajër’, fluturoi mbi katër automjete të parkuara dhe u ul në një vend parkimi bosh.

Pas këtij “parkimi”, shoferi del nga makina dhe shikon me mosbesim se çfarë ka ndodhur.

Nëse nuk do të ishte kamera e vëzhgimit, është e vështirë për këdo që ta besojë këtë histori. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Policia sinjalizon automjetin pa shofer të ndryshojë krahun - shihni se çfarë ndodh në Arizona

Policia sinjalizon automjetin pa shofer të ndryshojë krahun - shihni se çfarë ndodh në Arizona

Auto
Zbulohet se çfarë i shkroi Elon Musk stafit të Tesla-s ku njoftoi pushimin nga puna të më shumë se 10% të fuqisë punëtore

Zbulohet se çfarë i shkroi Elon Musk stafit të Tesla-s ku njoftoi pushimin nga puna të më shumë se 10% të fuqisë punëtore

Auto
Fakte interesante: Cilat vetura prishen më shumë në rrugë - elektrike, benzinë apo naftë?

Fakte interesante: Cilat vetura prishen më shumë në rrugë - elektrike, benzinë apo naftë?

EVs
BMW së shpejti prezanton modelin më të shitur të saj, por me një pamje tjetër

BMW së shpejti prezanton modelin më të shitur të saj, por me një pamje tjetër

Modelet e Reja
Çfarë ndodh kur nuk mund ta hapim derën e veturës, një metodë e fshehtë që nuk e keni ditur

Çfarë ndodh kur nuk mund ta hapim derën e veturës, një metodë e fshehtë që nuk e keni ditur

Auto
Peugeot E-308 do të fillojë të shitet kah mesi i vitit të ardhshëm

Peugeot E-308 do të fillojë të shitet kah mesi i vitit të ardhshëm

Auto
Kalo në kategori