0Shares

E mundoni veten me thika të vjetra dhe të topitura me të cilat nuk mund të pritni as një copë buke?

Nëse edhe ju keni thika të vjetra të cilat me kalimin e kohës janë topitur, atëherë është koha e duhur që të mësosh se si t’i mprihni vetë në shtëpi, pa kurrfarë vegle speciale.

Për mprehje të thikave ju nevojitet vetëm një pjatë qeramike, të cilën duhet ta ktheni nga ana e jashtme edhe thikën.

Shikoni udhëzimin dhe bëni kujdes, transmeton Telegrafi.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)