LAJMI I FUNDIT:

Pa kredi dhe bankë ndërmjetësuese – paguaj 12 këste dhe merr pllakat që dëshiron me marrëveshje të drejtpërdrejt me Lutian Home

Pa kredi dhe bankë ndërmjetësuese – paguaj 12 këste dhe merr pllakat që dëshiron me marrëveshje të drejtpërdrejt me Lutian Home

Rregullimi dhe dekorimi i shtëpisë është një ndër gjërat që ju i bëni më me qejf, e një nga trendet më të bukura të kohëve të fundit sigurisht se janë pllakat.

Kur bëhet fjalë për pllaka Lutian Home ofron diversitet të llojeve, ngjyrave, dizajneve dhe formave, varësisht nga shija që ju mund të keni. Me cilësi të lartë dhe hijeshi të papërshkrueshme ju nuk keni nevojë të mendoni dy herë para se t’i merrni.

Duke menduar çdo herë jo vetëm për dëshirat dhe shijen e klientëve por edhe nevojat e tyre, Lutian Home ofron mundësi të ndryshme edhe për pagesë, e kësaj radhe po e ofron më të mirën në treg.

Ju do të keni mundësi të bleni pllaka dhe sanitari deri me 12 këste dirket me marrëveshje me Lutian Home, pa pasur nevojë të hyni në kredi. Ndër të tjera ju mund të bleni edhe kuzhina me këste me vetëm 30% parapagesë.

View this post on Instagram

A post shared by LUTIAN Home (@lutianhome)

Eleganca, kualiteti dhe moderniteti, janë tri veçoritë kryesore që do t’i hasni tek Lutian Home, e për përzgjedhjen e pllakave nuk do të keni nevojë të shqetësoheni sepse stafi do t’iu asistojë tërë kohën duke ofruar këshilla praktike pas analizës së ambienteve tuaja, mjafton t’iu tregoni për çfarë ambienti iu duhen pllakat dhe çfarë atmosfere dëshironi ta dhuroni me to.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Lutian Home

Instagram: lutianhome

Nr.tel: 046 123 900

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

A u rritën sërish normat e interesit të kredive? Flasin nga Banka Qendrore e Kosovës

Ekonomi
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Cinestar
AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

Ekonomi
Kalo në kategori