Pa fitues në Prizren, Liria dhe Fushë Kosova luajnë baras

Nuk ka sjell fitues dueli i dy skuadrave të fundit në tabelë Liria dhe Fushë Kosova që u mbyll baras 0-0.

Ka qenë një ndeshje shumë interesante me shumë raste shënimi, por pa arritur që topi të futet në rrjetë.

Pjesa e parë u mbyll baras 0-0, përkundër rasteve që krijuan futbollistët e dy skuadrave.

Në minutën e 85-të, Fushë Kosova kishte rastin e artë për fitore, por Florent Hajdari dështoi të shënonte nga penalltia.

Deri në fund më gola nuk pati dhe dy skuadrat u ndanë në paqe 0-0.

Liria vazhdon të mbetet në pozitën e fundit në tabelë me 10 pikë, derisa Fushë Kosova është e parafundit me 12 sosh.

Në ndeshjen e radhës Liria luan në udhëtim te Prishtina, derisa Fushë Kosova pret Dritën. /Telegrafi/

Një yll tek Bayerni, tjetri tek Barcelona – dy ekipet po përgatiten për një marrëveshje të madhe shkëmbimi

Vetëm 12 minuta lojë, Vedat Muriqi realizon gol ndaj Cadizit

Dalin pamje të reja që tregojnë veprimin që bëri Salah pas përfundimit të ndeshjes

Ish-futbollisti legjendar anglez jep një teori interesante mbi atë që ndodhi mes Salahut dhe Kloppit

Grushte të fuqishme dhe hedhje në tokë, turko-gjermani Cinkara e fiton luftën ndaj boksierit kosovar Armend Xhoxhaj

Pamje të reja nga përplasja e Salahut me Kloppin tregojnë saktësisht se çfarë ka ndodhur