LAJMI I FUNDIT:

Ora e re e mençur, Redmi Watch ka çmim të lirë dhe specifika interesante!

Ora e re e mençur, Redmi Watch ka çmim të lirë dhe specifika interesante!

Xiaomi ka lansuar një orë të re të mençur, modelin Redmi Watch dhe pajisja po lansohet në Kinë së bashku me Redmi Note 9.

Reklama

Redmi Watch vjen me një ekran 1.4 inç që përmban një rezolucion prej 320 x 320 pikselëve dhe përmban një bateri që do të t’ju japë përdorim deri në 12 ditë në modalitetin e kursimit të energjisë dhe 7 ditë në modalitetin normal.

Ora e re e mençur Redmi vjen me Bluetooth 5.0 LE dhe është e papërshkueshme nga uji deri në 50 metra, do të vijë në një zgjedhje ngjyrash të cilat do të përfshijnë, të zezën, të bardhën dhe ngjyrën blu.

Pajisja do të shitet me pakicë për rreth 45 dollarë me kursin aktual të këmbimit, megjithëse po ofrohet me çmimin më të ulët prej 40 dollarësh në lansim.


Në trend Teknologji

Më shumë
Duke filluar nga 1 korriku, Singapore Airlines do të ofrojë Wi-Fi falas për të gjithë pasagjerët

Duke filluar nga 1 korriku, Singapore Airlines do të ofrojë Wi-Fi falas për të gjithë pasagjerët

Teknologji
Instagrami së shpejti mund të marrë chatbotin e vet të AI

Instagrami së shpejti mund të marrë chatbotin e vet të AI

Teknologji
Taksitë fluturuese në Izrael filluan me fluturime testuese për pasagjerët

Taksitë fluturuese në Izrael filluan me fluturime testuese për pasagjerët

Teknologji
Pse Inteligjenca Artificiale është çelësi i zbulimit të mahnitshëm që bëri të mundur që një burrë i paralizuar të ecë përsëri

Pse Inteligjenca Artificiale është çelësi i zbulimit të mahnitshëm që bëri të mundur që një burrë i paralizuar të ecë përsëri

Teknologji
Largoni të gjitha kabllot e padëshirueshëm, që zënë hapësirë dhe nuk duken mirë

Largoni të gjitha kabllot e padëshirueshëm, që zënë hapësirë dhe nuk duken mirë

Këshilla Teknologjike
WasteShark, roboti që pastron mbeturinat e plastikës në ujëra – mund të mbledhë 500 kilogramë mbeturina apo 22.700 shishe

WasteShark, roboti që pastron mbeturinat e plastikës në ujëra – mund të mbledhë 500 kilogramë mbeturina apo 22.700 shishe

Teknologji
Kalo në kategori