LAJMI I FUNDIT:

OnePlus 8 dhe 8 Pro mund të lansohen më herët se sa pritej

OnePlus 8 dhe 8 Pro mund të lansohen më herët se sa pritej

Telefonat e ardhshëm OnePlus, përkatësisht, OnePlus 8 dhe 8 Pro janë shfaqur në internet në disa rrjedhje deri më tani.

Reklama

Tani pajisjet thuhet se do të debutojnë më herët se zakonisht.

Ishan Agarwal deklaroi në një postim në Twitter se OnePlus do të lansoj OnePlus 8 dhe OnePlus 8 Pro në fund të marsit ose prillit.

Për referencë, OnePlus ka filluar OnePlus 6 dhe 7 në maj të dy viteve të kaluara. Prandaj, data e njoftuar është më e hershme se zakonisht.

Rrjedhja vjen në të njëjtën javë kur OnePlus 8 dhe 8 Pro u vunë re në faqen e Amazon India.

Supozohet se të dy telefonët mund të shfaqen në MWC 2020.

OnePlus 8 dhe OnePlus 8 Pro ka të ngjarë të vijnë me një panel në shkallë të rifreskimit prej 120Hz.

Telefonat inteligjentë spekulohen se mundësohen nga Qualcomm Snapdragon 865 SoC.

Më tej, seria OnePlus 8 gjithashtu pritet të ketë mbështetje për mbushës wireless (pa kabllo) këtë herë. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Si ta parandaloni Google që t'ua mbyllë llogarinë tuaj joaktive në Gmail?

Si ta parandaloni Google që t'ua mbyllë llogarinë tuaj joaktive në Gmail?

Teknologji
Nuk luan si Lionel Messi, por ky robot me katër këmbë befason me lëvizjet e tij me top

Nuk luan si Lionel Messi, por ky robot me katër këmbë befason me lëvizjet e tij me top

Teknologji
Autori i librit mbi inteligjencën artificiale, tregon punët që 'IA'-ja nuk do t'i zëvendësojë ende

Autori i librit mbi inteligjencën artificiale, tregon punët që 'IA'-ja nuk do t'i zëvendësojë ende

Teknologji
Mbikëqyrësi japonez i privatësisë paralajmëron OpenAI – krijuesin e ChatGPT për të dhënat e përdoruesit

Mbikëqyrësi japonez i privatësisë paralajmëron OpenAI – krijuesin e ChatGPT për të dhënat e përdoruesit

Teknologji
Specifikat e telefonit Motorola Edge +, i lansuar tanimë në disa tregje të caktuara

Specifikat e telefonit Motorola Edge +, i lansuar tanimë në disa tregje të caktuara

Teknologji
Inteligjenca Artificiale zbuloi peshën e Kim Jong Un, thotë Koreja e Jugut

Inteligjenca Artificiale zbuloi peshën e Kim Jong Un, thotë Koreja e Jugut

Teknologji
Kalo në kategori