LAJMI I FUNDIT:

Ofertë legjendare: Kliko këtu dhe fitoni 50% zbritje për servisim në Auto Siqani

Ofertë legjendare: Kliko këtu dhe fitoni 50% zbritje për servisim në Auto Siqani

Sigurisht se jeni të vetëdijshëm sa i domosdoshëm është servisimi me qëllim të mirëmbajtjes dhe rritjes së jetëgjatësisë së veturës.

Por më i rëndësishëm sesa servisimi, është vendi ku e servisoni veturën dhe me cilat produkte!

Autoshtëpia Siqani, si distributori i vetëm dhe servis i autorizuar i Opel-it në Kosovë, ka sjell një ofertë legjendare sa i përket servisimit të veturave OPEL më të vjetra se 5 vite.

Brenda 50 sekondave punë, ju do të përfitoni 50% zbritje në servis të veturës, e kjo është krejt lehtë.

Mjafton të klikoni KËTU, ta plotësoni formularin dhe konfirmimi i zbritjes ju vjen në e-mail.

Veturën mund ta servisioni kurdo brenda 50 ditëve të ardhshme!

Prandaj, mos e humb ofertën legjendare – qëndroi gati veturës!

Për më shumë informacione, kontaktoni Autoshtëpinë Siqani në:

Facebook: Autoshtëpia Siqani – OPEL
Nr. Tel të Servisit: +383 45 502 409
Website:
www.siqani.com
E-mail:
info@siqani.com 

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Hapja e Cinestar Megaplex në Prishtina Mall! Sot në ora 15 kinemaja më e madhe dhe më e bukur në Evropën Juglindore hap dyert

Hapja e Cinestar Megaplex në Prishtina Mall! Sot në ora 15 kinemaja më e madhe dhe më e bukur në Evropën Juglindore hap dyert

Cinestar
Përjetoni qetësinë malore dhe shijoni vilat luksoze “Two Friends” duke u bërë njëri nga pronarët e tyre

Përjetoni qetësinë malore dhe shijoni vilat luksoze “Two Friends” duke u bërë njëri nga pronarët e tyre

Two Friends
Ma lirë s’ka – me 3 euro nga Albi Mall në qendër të Prishtinës përmes Shoferi Im dhe City Taxi

Ma lirë s’ka – me 3 euro nga Albi Mall në qendër të Prishtinës përmes Shoferi Im dhe City Taxi

City Taxi
Shije e nivelit botëror në Prishtinë me 6 dhe 7 maj – Zgjidhje për çdo Chef

Shije e nivelit botëror në Prishtinë me 6 dhe 7 maj – Zgjidhje për çdo Chef

Frigo Deluxe
A e dini cili ishte vizatimi më i madh në Kosovë për festën e 1 Qershorit

A e dini cili ishte vizatimi më i madh në Kosovë për festën e 1 Qershorit

Viva Fresh Store
6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

Petrol Company
Kalo në kategori