LAJMI I FUNDIT:

Oferta e javës në Max Travel – SORGUN AKADIA

Oferta e javës në Max Travel – SORGUN AKADIA

Max Travel çdo javë me super oferta javore, mjafton që të përcjellni emisionin Sefa n’Max dhe do keni mundësinë të informoheni për ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara.

Për këtë javë është përzgjedhur hoteli Sorgun Akadia të cilin mund ta gjeni në ofertë shumë speciale gjatë javës nga 1089€ tani për vetëm 799€, nisja me 24, 26 dhe 29 korrik 2022.

Sorgun Akadia ndodhet në pjesën më të çmuar të vendit vetëm 7 km nga qyteti antik Side. Një hotel unik që është i pajisur me gjithçka të nevojshme për një qëndrim të rehatshëm.

Koncepti i punës është “Ultra All Inclusive” dhe i dedikohet vetëm të rriturve që i bën pushimet tuaja më të qeta. Ideal per muajin tuaj te mjaltit.

Hoteli ka një ndërtesë kryesore me arkitekturë moderne e hapësirë të gjerë që në çdo cep të tij do të keni Internet FALAS.

E të gjitha dhomat në hotel janë të pajisura me TV me ekran LED, minibar premium të mbushur çdo ditë me ujë e pije të ndryshme e deri tek kompletet e nevojshme higjienike.

Për të arritur deri në hotel nga aeroporti i ANTALYAS ju duhet vetëm 1 orë.

Si hotel luksoz Sorgun Akadia, ofron shërbim në Akadia Restaurant, Pool Bar,Beach Bar dhe Lobby Bar me stafin më miqësor dhe menunë e pasur të pijeve dhe ushqimin e shijshëm. Ofrohet shërbim edhe në restorantet A la Carte, për ata të cilët dëshirojnë të provojnë menutë tradicionale dhe kuzhinën botërore.

Hoteli përveç se ka 5 pishina – 3 të jashtme dhe 2 pishina të brendshme. Ai ka një plazh me rërë, në të cilin mund të arrihet për 5 minuta në këmbë edhe me transfer nga hoteti, që kryhet në një golf CART gjatë gjithë ditës nga ora 08:00 deri në 18:00. Ne plazh do t’i keni në dispozicion çadrat dhe një bar me pije të importuara dhe lokale.

Vlen të theksohet se të gjithë mysafirët do të mund të ndjekin klasa joga, palestër, si dhe të bashkohen me turne në grup, shëtitje në pyll dhe peshkim.

Max Travel nuk ka të ndalur me super oferta javore, kështu që mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do ju prezentojnë ofertat dhe shumë gjëra të tjera.

? OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX ?
? SORGUN AKADIA 5★ – 799 € –

⋙ ULTRA All Inclusive |SIDE?

✈️ Nisja më 24 /korrik – 799 € për person
✈️ Nisja me 26/ korrik – 799 € për person
✈️ Nisja me 29 / korrik – 799 € për person

ℹ️ Oferta është valide deri më 15 KORRIK

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit: Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi  Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes?

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk janë të përfshira në çmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe ulëseve në fluturim është i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
? Email: info@maxtravel.al 754 754 (whatsapp)

? Email: info@maxtravel.al

Artikull i sponzorizuar