LAJMI I FUNDIT:

Oferta e javës në Max Travel – Pine Beach Belek

Oferta e javës në Max Travel – Pine Beach Belek

Të gjithë ju që tashmë po planifikoni pushimet për këtë vit, Max Travel po ju ndihmon të zgjidhni hotelin më të mirë që të mos u mungojë rehatia, por edhe të bëni sefa në pushim.

Përmes emisionit Sefa n’Max do keni mundësin të informoheni për ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara, e për këtë javë është përzgjedhur hoteli Pine Beach Belek, të cilin mund ta gjeni në ofertë shumë speciale gjatë javës nga 990€ tani për vetëm 899€ nisja me 31 korrik.

Pine Beach Belek një hotel luksoz me koncept Ultra All Inclusive ju ofron mundësin të shijoni peizazhin unik në brigjet e Mesdheut të rrethuar nga pemë të harlisura dhe lule shumëngjyrëshe.

Për një përvojë unike akomodimi në Pine Beach Belek do të gjeni disa lloje dhomash, duke filluar nga dhomat standarte, dhomat familjare e deri tek suitat e vecanta, të gjitha të pajisura me gjërat thelbësore për komoditetin tuaj.

Vendndodhja e mrekullueshme e hotelit në gjelbërim dhe atmosfera romantike mahnitëse do të krijojnë një përvojë të paharrueshme për ju.

Kombinoni pjatat tuaja të preferuara me një gotë verë të rekomanduar nga hoteli, i cili do të bashkojë darkën me verën tuaj të preferuar nga lista e gjerë e etiketave më të mira nga e gjithë bota.

Ndjeni flladin e lehtë të verës dhe zbuloni shumëllojshmërinë e ëmbëlsirave të shijshme, pijeve freskuese dhe koktejeve të veçanta ndërsa admironi tarracën e restorantit me pamje befasuese të Mesdheut.

Në restorantin Sante, një nga restorantet me koncept bufe të hapur të hotelit, mund të gjeni delikatesë të përshtatshme për të gjitha shijet.

Gjatë gjithë ditës, ju mund t’i besoni fëmijët tuaj “Pino Child Kingdom” dhe të krijoni një shans të dytë për muajin e mjaltit për vetën tuaj. Sepse do ta dini se fëmijët tuaj janë në duar të sigurta dhe janë të lumtur.

Pine Beach Belek do t’i shtojë kënaqësi pushimeve tuaja me pishinën e tij Aquapark, 3 pishina të jashtme, 3 pishina të brendshme dhe 3 pishina të veçanta për fëmijë si dhe me plazhin e mrekullueshem qe do e keni ne dispozicion gjate tere kohes.

Pine beach belek vendi ideal i familjes tuaj është vetëm 30 minuta nga Aeroporti i Antalyas.

? OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX ?
? PINE BEACH BELEK 5★ – 899 € –

⋙ ULTRA All Inclusive |BELEK?

✈️ Nisja me 31 / Korrik – 899 € per person

ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 22 / KORRIK

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes?

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
? Email: info@maxtravel.al 754 754 (whatsapp)

? Email: info@maxtravel.al

Artikull i sponzorizuar