LAJMI I FUNDIT:

Oferta e javës në Max Travel – Bosphorus Sorgun

Oferta e javës në Max Travel – Bosphorus Sorgun

E kush nuk dëshiron t’i kalojë muajt e verës pranë detit, nën zhurmën e dallgëve të detit, aromën dhe freskinë e bregdetit?

Sa herë që vendosni të shkoni me pushime ajo për të cilën kaloni kohë është gjetja e hotelit për të qëndruar në ditët e pushimit, atëherë vjen pjesa kur dëshironi të qëndroni sa më afër detit dhe në të njëjtën kohë me pamje nga deti.

Përmes emisionit Sefa n’Max sërish do të informoheni për super ofertën javore të Max Travel. Dhe këtë herë Max Travel ka përzgjedhur Bosphorus Sorgun të cilin mund ta gjeni në një ofertë shumë speciale gjatë javës nga 906€ tani për vetëm 659€, nisja me 26 gusht 2022.

Bosphorus Sorgun ndodhet në pjesën më të çmuar të vendit, i vendosur midis bregdetit dhe lumit Manavgat, ndodhet në rajonin Side të Antalias. Një hotel unik që është i pajisur me gjithçka të nevojshme për një qëndrim të rehatshëm.

Bosphorus Sorun ofron sherbim me koncept All Inclusive ku do gjeni akomodim ,ushqime te shijshme e argetim pa fund.

Për një përvojë unike akomodimi në Bosphorus Sorgun do të gjeni disa lloje dhomash duke filluar nga dhomat standarde deri tek suitat e veçanta, me arkitekturë moderne ku komoditeti është në kulm.

Hoteli ofron ushqime të shijshme në restaurantin kryesor në konceptin bufe e hapur si dhe në restorantet A’la Carte ku do të shijoni ushqime të ndryshme nga kuzhina vendore dhe ajo botërore përfshirë mish dhe peshk.

E baret e shumta të këtij hoteli do t’ju ofrojnë pije të ndryshme alkoolike dhe jo alkoolike, duke përfshirë edhe pijet e importuara e lokale.

Që pushuesit të ndihen sa më komodë Hotel Bosphorus Sorgun ofron edhe këto shërbime, recepcion 24 orë, rrëshqitje uji, xhakuzi, banja turke (hamame), Wi-Fi falas në të gjithë hotelin.

Hoteli Bosphorus Sorgun ka disa pishina për të gjitha grupmoshat, duke përfshirë kështu pishinën e jashtme, brendshme, pishinë olimpike dhe pishinë për fëmijë, por gjithsesi se ka edhe plazhin e saj privat që gjendet vetëm 300m nga hoteli.

Vlen të theksohet se Bosphorus Sorgun gjendet vetëm 45 minuta larg aeroportit të Antalyas.

Mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do jt’u prezentojnë ofertat dhe shumë gjëra të tjera.

? OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX ?
? BOSPHORUS SORGUN 5★ – 659 € –
⋙ ULTRA All Inclusive |SIDE

✈️ Nisja më 26 gusht – 659 € për person

ℹ️ Oferta është valide deri më 29 / QERSHOR

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes?

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 euro nuk janë të përfshira në çmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe ulëseve në fluturim është i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
? Email: info@maxtravel.al

Artikull i sponzorizuar