LAJMI I FUNDIT:

Oferta e javës në Max Travel – Alan Xafira Deluxe

Oferta e javës në Max Travel – Alan Xafira Deluxe

Max Travel çdo javë me super oferta javore, mjafton që të përcjellni emisionin Sefa n’Max dhe do të keni mundësinë të informoheni për ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara.

Për këtë javë është përzgjedhur hoteli Alan Xafira Deluxe të cilin mund ta gjeni në ofertë shumë speciale gjatë javës nga 726€ tani për vetëm 649€, nisja me 12 dhe 14 gusht 2022.

Shijoni një pushim të paharruar në Alan Xafira Deluxe, hotel ky i cili ju ofron shërbim në konceptin Ultra All Inclusive.

Alan Xafira Deluxe posedon, plazhin e tij të mrekullueshëm vetëm për 550m larg dhe çdo 15 minuta ofrohet transporti organizuar për në plazh dhe kthimi prapa deri në hotel, gjithashtu në shfrytëzim do ta keni klubin për fëmijë, pishinë për fëmijë dhe Aquapark

Në Alan Xafira Deluxe ju ofrohet mundësi akomodimi në dhoma standarde, vila, ose në një suitë luksoze mbretërore.

Me disa restorante të ndryshme, Alan Xafira Deluxe ju premton një shumëllojshmëri të ushqimeve më të shijshme nga kuzhina turke dhe ajo botërore.

Gjatë qëndrimit tuaj, bëni pushimet tuaja të paharrueshme me aktivitete të ndryshme gjatë ditës, përjetoni adrenalinën në rrëshqitëset në ujë si dhe festa në pishinë dhe plazh.

Edhe për fëmijët hoteli posedon pjesë të veçanta ku organizohen aktivitete të ndryshme gjatë tërë ditës, e sigurisht nuk mungojnë edhe rrëshqitjet në ujë për më të vegjlit.

Mysafirët mund të shfrytëzojnë edhe pishinën e brendshme për të rriturit dhe fëmijë, banjë Turke, sauna, qendër fitnesi dhe ping pong, e të gjitha këto pa pagesë.

Nga Aeroporti i Antalyas për të arritur deri tek Alan Xafira Deluxe ju duhen vetëm 1 orë e 15 min.

? OFERTA E JAVËS PËR SEFA N’MAX ?
? ALAN XAFIRA DELUXE 5★ – 649 € –
⋙ ULTRA All Inclusive |ALANYA

✈️ Nisja më 12 gusht – 649 € për person
✈️ Nisja më 14 gusht – 649 € për person

ℹ️ Oferta është valide deri më 5 GUSHT

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes?

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 euro nuk janë të përfshira në çmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe ulëseve në fluturim është i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
? Email: info@maxtravel.al

Artikull i sponzorizuar