LAJMI I FUNDIT:

Ofendohet nga burri, hakmerret në mënyrë shumë të zgjuar (Foto)

Ofendohet nga burri, hakmerret në mënyrë shumë të zgjuar (Foto)
(Picture: imgur/volkommenes) Called my wife a sandwich maker

Burri i paemëruar e ka postuar në rrjetin social një fotografi, ku tregon për sandviçin që ia ka përgatitur gruaja.

Ai e kishte cilësuar gruan si punëtore dhe të nevojshme vetëm për punët e shtëpisë, transmeton Telegrafi.


Kafshoi sandviçin me najlon brenda…

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak gruas, ndaj kur ia ka përgatitur ushqimin burrit, nuk e ka hequr najlonin nga djathi. Madje, ka shkruar se nuk i vjen keq për këtë, pra se e bëri me qëllim.

“Hakmarrje e mençur dhe e lehtë. Pse të kryhen sulme kur më së shumti dhëmb mëngjesi i përgatitur keq”, është një koment lidhur me rastin. /Telegrafi/