LAJMI I FUNDIT:

Nuk u ndien keq të pranonin: Shtatë gjëra të pakëndshme në jetën seksuale të femrave të famshme! (Foto)

Nuk u ndien keq të pranonin: Shtatë gjëra të pakëndshme në jetën seksuale të femrave të famshme! (Foto)

Mos u turpëroni, femrat e famshme kanë pranuar hollësitë nga skenarët e tyre më intimë, sepse dëshirojnë t’i inkurajojnë damat e tjera që të bëhen të guximshme dhe të kenë vetëbesim.

Nganjëherë ndieni turp për shkak të disa dëshirave të cilat i keni në dhomën e gjumit apo jashtë shtëpisë?


Mos t’ju vijë turp, femrat e famshme kanë pranuar hollësitë nga skenarët e tyre më intimë, sepse dëshirojnë që të inkurajojnë damat e tjera që të bëhen të guximshme dhe të kenë vetëbesim! – transmeton Telegrafi.

brad-pitt-angelina-jolie-

1. Angelina Jolie
“Shtatzënia është e shkëlqyeshme për jetën seksuale, sepse të bën më kreative, dhe për këtë shkak argëtohesh më mirë”, ka zbuluar Angelina Jolie dhe kështu ka transmetuar porosinë që këto aktivitete nuk duhet të injorohen as në kohën e shtatzënisë.

Cameron-Diaz-wallpaper-6

2. Cameron Diaz
“Unë jam femër me instinktin themelor, e cila në njëfarë mënyre në nivel shtazarak dëshiron që mashkulli ta hedhë mbi supe dhe ta çojë në shpellën e tij. Admiroj kontaktin fizik. Patjetër më duhet të prek dashnorin tim vazhdimisht. Asnjë gjë tjetër nuk është opsion”.

Rihanna

3. Rihanna
Edhe pse Rihanna ka imazhin e një vajze çapkëne, e cila i do djemtë e këqij, nuk është adhuruese e seksit vetëm për një natë, për ç’gjë thotë: “Jam femër, nganjëherë eksitohem, mirëpo çfarë të bëj atëherë? Marr bandillin e parë të cilin e takoj, sepse mendoj që do të jetë “vozitje” e mirë, ndërkaq në mëngjes zgjohem emocionalisht e zbrazur? Unë nuk jam vajzë e tillë”.

Gwyneth Paltrow

4. Gwyneth Paltrow
Kur e kanë pyetur në emisionin The Conversation Amande de Cadent, se cila pozë i është më e dëshirueshme, Gwyneth Paltrow ka pranuar që “i do të gjitha pozat”.

Eva-Longoria-22

5. Eva Longoria
“Nuk kam filluar të kënaqen në seks derisa nuk kam filluar të masturboj. Kam blerë vibratorin e parë para tre vjetësh, tani më vjen keq që nuk e kam zbuluar më herët. Tani ua dhuroj të gjitha mikeve të mia. Dhuratën më e mirë të cilën mund ia jap është orgazma”.

Kim-and-Kanye

6. Kim Kardashian
“Kemi bërë seks pesëqind herë në ditë”, ka zbuluar Kim Kardashian në shoun e vet reality dhe kështu ka thënë se kështu ka ngjizur birin e vet Saint West.

megN

7. Megan Fox
Aktorja është lavdëruar me interesimin e vet për seks, më saktë ka thënë që: “Kam libido të një djaloshi 15-vjeçar. Dëshira ime seksuale është e fuqishme. Më me dëshirë do të bëja seks me bashkëshortin se sa të shkoja jashtë. Ai nuk ka asgjë kundër kësaj”. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Pse duhet të vendosni folie alumini në dorezat e dyerve sa herë që largoheni nga banesa?

Pse duhet të vendosni folie alumini në dorezat e dyerve sa herë që largoheni nga banesa?

A e dini se...
Shtatë gjëra që ndoshta nuk i dinit për shenjat e gishtave

Shtatë gjëra që ndoshta nuk i dinit për shenjat e gishtave

Lifestyle
Ata janë më të zgjuarit - gjenitë e vërtetë lindin në këtë shenjë të zodiakut

Ata janë më të zgjuarit - gjenitë e vërtetë lindin në këtë shenjë të zodiakut

Astrologji
Këto shenja të horoskopit e kanë fiksim të “fusin hundët” dhe të kontrollojnë telefonin e partnerit

Këto shenja të horoskopit e kanë fiksim të “fusin hundët” dhe të kontrollojnë telefonin e partnerit

Astrologji
Pse duhet të vendosni një filxhan tek dera sa herë që jeni vetëm në banesë? Ja arsyeja

Pse duhet të vendosni një filxhan tek dera sa herë që jeni vetëm në banesë? Ja arsyeja

Stil
Të jetosh vetëm për herë të parë? Këtu janë 10 këshilla të dobishme

Të jetosh vetëm për herë të parë? Këtu janë 10 këshilla të dobishme

Lifestyle
Kalo në kategori