Nuhiu: Luajtëm mirë edhe pse humbëm

Skuadra gjilanase Drita e ka pësuar humbjen e dytë brenda tre javëve dhe të tretën në përgjithësi.

Gjilanasit janë mposhtur sërish në kryeqytet, derisa këtë herë pësuan nga Flamurtari me rezultat minimal 1-0.

Kryetrajneri i ‘bardhekaltërve’, Ardian Nuhiu, foli pas kësaj ndeshje, teksa qau mungesën e futbollistit Izair Emini.

“Kemi humbur por them se kemi luajtur lojë të mirë sidomos në pjesën e parë kur qëlluam dy herë shtylla”.

“Edhe pjesën e dytë e nisëm mirë krijuam raste por nuk shënuam ndërsa pësuam gol dhe kjo na ndëshkoi shumë. Ne duhet të mendojmë për ndeshjet e radhës”.

“Shpresoj të kthehet edhe Izair Emini nga lëndimi që po na mungon shumë dhe të mendojmë për rezultate të mira”, ka thënë Ardian Nuhiu.

Tashmë Drita mbetet pesë pikë prapa liderit Ballkanit në tabelë. /Telegrafi/

A u vodh Barcelona në El Clasico? Cafu deklarohet shkurt dhe qartë

"Ish-gjyqtari më i pasur në botë", është pronari i dy super bizneseve dhe ka pasuri neto më shumë se Mike Tyson

Publikohet biseda e gjyqtarit me dhomën e VAR-it për golin ‘fantazmë’ të Lamine Yamal

Bayerni shokon të gjithë me trajnerin i cili do ta drejtojë ekipin sezonin e ardhshëm

Barcelona kërkon që El Clasico të riluhet, kërkesë jo e rrallë për këtë edicion – pasi një tjetër derbi në Evropë ishte të njëjtës rrugë

Arrestohen dy lojtarë të së njëjtit klub në Ligën Premier nën akuzat për përdhunim