Njihuni me “Mommy Minion”.

Kim Kardashian hoqi konturin dhe buzët e saj neutrale për një pamje më plot ngjyra të dielën – me mirësjellje të vajzës së saj, North West.

Duke përqafuar trendin e grimit “Minions” që ka përfshirë TikTok-ub, nëntë vjeçarja transformoi nënën e saj në një nga personazhet e verdhë të filmave vizatimorë duke përdorur magjinë e kozmetikës.

North përdori katër paleta të ndryshme për të krijuar efektin, duke lyer fytyrën e themelueses së Skims në të verdhë të ndezur përpara se të vizatonte në syze të rrumbullakëta dhe t’i përfundonte gjërat me buzët të kaltra të shndritshme.

Kim Kardashian zbulon se dieta tre-javore përpara “Met Gala 2022” i shkaktoi artrit psoriatik Kim Kardashian zbulon se dieta tre-javore përpara “Met Gala 2022” i shkaktoi artrit psoriatik

41-vjeçarja madje e përkushtuar plotësisht për pamjen me një veshje e gjitha xhins.

@kimandnorth

💛 MOMMY MINION 💛

♬ Minion_lovers – Matthew 🎸

Tutoriali i bukurisë u nda nga llogaria e përbashkët e Kim dhe North në TikTok, e cila “menaxhohet nga një i rritur” dhe mburret me mbi shtatë milionë ndjekës. /Telegrafi/