LAJMI I FUNDIT:

Një pronar tregon se si i thotë lamtumirë qenit kur shkon në një udhëtim

Një pronar tregon se si i thotë lamtumirë qenit kur shkon në një udhëtim

Retriever Bailey është një yll i vërtetë në rrjetin social TikTok ku ndiqet nga mijëra njerëz.

Reklama

Pronari i tij publikon çdo ditë momente interesante dhe qesharake me qenin e tij.

Tani ka treguar se si i thotë lamtumirë qenit kur duhet të shkojë në një udhëtim.

Videoja tregon pronarin duke u përgatitur ndërsa qeni i hidhet në qafë dhe i tërheq xhaketën.

Ai madje e përqafon me putrat e tij dhe vazhdon ta kërcejë deri në derën e përparme.

Kur pronari del jashtë, Bailey qëndroi pranë derës dhe leh. /Telegrafi/

@thisisbaileygolden Saying goodbye to Golden Retriever Bailey before I leave the house for a trip 😢🥰 #goldenretriever #goldenretrieverlife #goldenretrieversoftiktok #dogsoftiktok #doggo #doglover #dogtok #cuddles #cuddle #sad #fy #fyp #foryou #fypシ #viral ♬ original sound – ThisIsBailey