LAJMI I FUNDIT:

Një person nga Shkupi dyshohet se ka grabitur një farmaci në aeroport

Një person nga Shkupi dyshohet se ka grabitur një farmaci në aeroport

Mbrëmë në hapësirën e Aeroportit, afër një shkolle fillore, policët e stacionit policor të Aeroportit ia kanë hequr lirinë N.N.(28) nga Shkupi, pasi rreth orës 17:30 i njëjti ka kërcënuar me para nga punonjësi në një barnatore.

“Me të është zhvilluar një intervistë zyrtare në komisariat dhe i janë gjetur paratë e konfiskuara nga krimi dhe do t’i kthehen pronarit”, thuhet në MPB.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, Njësia për punë të brendshme të Aeroportit dhe Draçevës do të bëjë kallëzim penal për veprën penale “grabitje”. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë

"Rreziku për pushtimin e Kosovës" - si e alarmoi CIA Shtëpinë e Bardhë për trupat serbe në kufi me Kosovën, pas sulmit në Banjskë

Lajme
Çka ndikoi që serbët të ndihen më të sigurt në Kosovë?

Çka ndikoi që serbët të ndihen më të sigurt në Kosovë?

Siguri
Fenomeni i ndryshimit të mbiemrave shqiptarë në turq në Prizren për përfitime materiale

Fenomeni i ndryshimit të mbiemrave shqiptarë në turq në Prizren për përfitime materiale

Lajme
Xhaferi: Imazhi i Kosovës në sytë e ndërkombëtarëve ka rënë

Xhaferi: Imazhi i Kosovës në sytë e ndërkombëtarëve ka rënë

Lajme
“Isha pjesëmarrës virtualisht”, Kurti sqaron mungesën e tij në Samitin e Tiranës

“Isha pjesëmarrës virtualisht”, Kurti sqaron mungesën e tij në Samitin e Tiranës

Lajme
Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Lajme
Kalo në kategori