LAJMI I FUNDIT:

Një grua me probleme shëndetësore ka sulmuar një kujdestare në Kriva Pallankë

Një grua me probleme shëndetësore ka sulmuar një kujdestare në Kriva Pallankë

Më datë 12.04.2024 në ora 11:30 në Burgun e Kriva Pallankës, V.N (47). Nga atje kanë raportuar se është sulmuar nga personi me probleme shëndetësore, J.N një kujdestare, gjatë së cilës ajo ka pësuar lëndime.

Sipas raportit, pasi V.N. është marrë në dorëzim nga Shërbimi i Urgjencës Mjekësore, J.N. ajo ndezi një zjarr në njërën nga dhomat dhe vdiq si pasojë e mbytjes nga zjarri i shkaktuar.


Një mjek nga Emergjenca Mjekësore ka konstatuar vdekjen, ndërsa zjarri është shuar nga Njësia Territoriale e Zjarrfikësve Kriva Pallankë.

Kontrolli është kryer nga ekipi i SPB Kriva Pallankë.

Në trend Lajme

Më shumë
Përfundimi i regjistrimit të popullsisë, sa do të jetë numri i banorëve në Kosovë?

Përfundimi i regjistrimit të popullsisë, sa do të jetë numri i banorëve në Kosovë?

Lajme
Një i vrarë dhe dy të plagosur në Shkup

Një i vrarë dhe dy të plagosur në Shkup

Kronikë e Zezë
KFOR-i e mohon, por kush negocioi largimin e Raodiçiqit me terroristët e tjerë nga Banjska?

KFOR-i e mohon, por kush negocioi largimin e Raodiçiqit me terroristët e tjerë nga Banjska?

Lajme
Policia dënon me 200 euro shoferin që voziti veturën me skadim të regjistruar dhe ia sekuestron mjetin përkohësisht

Policia dënon me 200 euro shoferin që voziti veturën me skadim të regjistruar dhe ia sekuestron mjetin përkohësisht

Lajme
Turistët nga Kosova braktisin Durrësin pas liberalizimit të vizave

Turistët nga Kosova braktisin Durrësin pas liberalizimit të vizave

Lajme
KFOR-i mohon se ndërmjetësuan për largimin e paramilitarëve serbë nga Banjska

KFOR-i mohon se ndërmjetësuan për largimin e paramilitarëve serbë nga Banjska

Siguri
Kalo në kategori