LAJMI I FUNDIT:

Një botë e tërë e produkteve me çmim të volitshëm në 75-mall, blej online me këste nëpërmjet TEB bankës

Një botë e tërë e produkteve me çmim të volitshëm në 75-mall, blej online me këste nëpërmjet TEB bankës

Po flasim për një prej kompanive më të mëdha në vend që tashmë atë që ua merr syri në shoping direkt, e bën edhe në formë online – madje me pagesë me këste nëpërmjet TEB Bankës. 

GNTC Group pos Gorenje Department Store shitjen e super produkteve me çmime atraktive e ka bartur edhe online.

Platforma 75-Mall.com është platformë inovative me të cilën ju mund të kryeni blerjen në çast dhe porosia t’iu vijë direkt e në shtëpi.

Kjo platformë konsiderohet si një risi e madhe, e cila sjell produktet me të mira me një ofertë të mirë tek ju.

Për më shumë vizitoni faqen zyrtare të 75-Mall.com.

artikull i sponsorizuar

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

exCoins.me
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

STIKK - Kosovo ICT Association
Opozita kritikon mazhorancën për pagesat e serbëve të shpallur terroristë nga Qeveria

Opozita kritikon mazhorancën për pagesat e serbëve të shpallur terroristë nga Qeveria

Ekonomi
Kalo në kategori