LAJMI I FUNDIT:

Një anëtar i stafit të administratës së Vladimir Putinit, rezulton pozitiv në testin e coronavirusit

Një anëtar i stafit të administratës së Vladimir Putinit, rezulton pozitiv në testin e coronavirusit

Një anëtar  i stafit të administratës së presidentit rus, Vladimir Putin, ka rezultuar pozitiv me coronavirus, konfirmuan nga Kremlini.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, zëdhënësi për shtyp, Dmitry Peskov, ka deklaruar se presidenti rus po vazhdon punën si zakonisht.

Numri i të infektuarve nga coronavirusi në Rusi, ka shkuar në 1,036, ndërsa tre persona të tjerë kanë ndërruar jetë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Milan Radoiçiq arrestohet në Serbi

Milan Radoiçiq arrestohet në Serbi

Serbia
Vuçiq ‘rrëfehet’ në CNN, irritohet nga Christiane Amanpour dhe tregon ‘ofertën’ që i bëri Kurtit në takimin e fundit në Bruksel

Vuçiq ‘rrëfehet’ në CNN, irritohet nga Christiane Amanpour dhe tregon ‘ofertën’ që i bëri Kurtit në takimin e fundit në Bruksel

Serbia
Milan Radoiçiq shfaqet për herë të parë në publik pas sulmit terrorist në veri të Kosovës

Milan Radoiçiq shfaqet për herë të parë në publik pas sulmit terrorist në veri të Kosovës

Serbia
Numri i pushtuesve rusë të vdekur shkon në 279,440 - Ukraina publikon edhe humbjet e pajisjeve ushtarake të Rusisë

Numri i pushtuesve rusë të vdekur shkon në 279,440 - Ukraina publikon edhe humbjet e pajisjeve ushtarake të Rusisë

Botë
Vrau tre dhe plagosi disa të tjerë - momenti i arrestimit të të dyshuarit, pas të shtënave me armë në një qendër tregtare të Bangkokut

Vrau tre dhe plagosi disa të tjerë - momenti i arrestimit të të dyshuarit, pas të shtënave me armë në një qendër tregtare të Bangkokut

Azia
Gazetari serb Popoviq: 'Vrite veten' – kjo përgjigje mund ta pres Radoiçiqin nga shefi i tij Vuçiq

Gazetari serb Popoviq: 'Vrite veten' – kjo përgjigje mund ta pres Radoiçiqin nga shefi i tij Vuçiq

Serbia
Kalo në kategori