Pronari i paemëruar i super-veturës që kushton dy milionë dollarë, ka bërë xhiro të shpejta nëpër Londër, gjatë orëve të hershme të mëngjesit.

Më poshtë mund të shihni lëvizjen që bën LaFerrari Aperta, si dhe zhurmën që lëshon në momentet e qeta në qytet, transmeton Telegrafi.

“Askush nuk do të flinte që ta linte në garazh këtë veturë, por do të dilte t’ia tregonte forcën nëpër rrugë”, është një koment lidhur me rastin.

Makina me 6.3-litra V12 është në mesin e vetëm 209 njësive që do të krijohen ndonjëherë. /Telegrafi/