Djemtë kanë të preferuarat me stil – nga xhaketa marinari me jakë të mëdha deri te shallet me vija dhe çizmet e gjata në tonalitete kafe

Krijimet sjellin një shumëllojshmëri stilesh praktike, nga të rastësishme te ato të biznesit.

Ngjyra bazohet kryesisht në tone të thjeshta dhe të heshtura të natyrës, transmeton Telegrafi.

Vestat blu të errët dhe palltot bezhë dhe aksesorët e modës janë pjesë e kombinimit të pagabueshëm.

Shallet me vija dhe palltot marinari janë në krye të hiteve të sezonit.

Bardh e zi me stil na sjellin thurjet dhe palltot e leshit.

Në lojë janë edhe xhaketat e fryra, të frymëzuara nga tonet e natyrës dhe shumë elegante.

Reklama

Çizmet kafe janë një hit në gardërobën dimërore të meshkujve.

Reklama

Nga pallto bien në sy ato në tonalitete çokollate.

Starke ka një rol të stilit dimëror, së bashku me leshin dhe një kapele të hollë.

Ngrohuni me një shall të butë prej leshi gri, plus me kutia.

Xhinset klasike duken të shkëlqyera në versionin e errët.

Ditët e thata janë gjithashtu ideale për – xhinse të bardha me xhaketa ngjyrë akulli.

/Telegrafi/