0Shares

Të gjithë ata që fituan votat për të qenë pjesë ë Kuvendit të Kosovës, presin ftesën për seancën konstituive të tij.

Disa prej tyre besojnë se thirrja për fillimin e punimeve të parlamentit do të ndodh javën e ardhshme, e dikush po beson se krejt kjo vonesë po bëhet me shkas.

Nga AAK dhe PDK presin që seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës të mbahet ditëve në vijim. /Klan Kosova/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)