LAJMI I FUNDIT:

Nën efektin e shumë medikamenteve, piloti i linjës Tiranë-Luton urdhëroi ndalimin e fluturimit për shtetasen shqiptare

Nën efektin e shumë medikamenteve, piloti i linjës Tiranë-Luton urdhëroi ndalimin e fluturimit për shtetasen shqiptare

Një shtetase shqiptare është nxjerrë nga një avion i linjës Tiranë-Luton që nisej nga Aeroporti “Nënë Tereza” në Rinas, me urdhër të pilotit të avionit, për shkak se kishte konsumuar një sasi të konsiderueshme medikamentesh mjekësore.  

Reklama

Nëpërmjet një njoftimi për shtyp, Polica e Shtetit ka sqaruar sot një video të publikuar në rrjetet sociale rreth ngjarjes duke shtuar se shtetasja është shoqëruar nga shërbimet e policisë dhe më pas është dërguar në qendrën shëndetësore.

“Shërbimet e Policisë së bashku me bashkëshortin e saj e kanë zbritur nga avioni dhe pasi është kontrolluar nga stafi mjekësor i aeroportit, është njoftuar ambulanca për t’i dhënë ndihmën mjekësore”, ka shtuar policia. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Tensionet në veri, Lajçak tregon se çfarë biseduan me Vuçiqin

Tensionet në veri, Lajçak tregon se çfarë biseduan me Vuçiqin

Lajme
Tri kërkesat e ndërkombëtarëve për veriun, analistët: Të zbatohen pa vonesa, në të kundërtën mund të ketë sanksione

Tri kërkesat e ndërkombëtarëve për veriun, analistët: Të zbatohen pa vonesa, në të kundërtën mund të ketë sanksione

Donjeta Zeqiraj
Arrestohen një shtetas kosovar dhe një shtetase shqiptare në Pejë, dyshohen për prostitucion

Arrestohen një shtetas kosovar dhe një shtetase shqiptare në Pejë, dyshohen për prostitucion

Kronika e Zezë
Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Lajme
Një grua në Ferizaj raporton se është dhunuar për tri vjet, policia nis hetimet

Një grua në Ferizaj raporton se është dhunuar për tri vjet, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Këshilltari i Kurtit i reagon Escobarit: Një popull nuk i nënshtrohet një emisari

Këshilltari i Kurtit i reagon Escobarit: Një popull nuk i nënshtrohet një emisari

Politikë
Kalo në kategori