LAJMI I FUNDIT:

Në muajin shkurt merre një vendim afatgjatë – Blej banesën që t’duhet!

Në muajin shkurt merre një vendim afatgjatë – Blej banesën që t’duhet!

Jemi në muajin shkurt edhe për me kompletu këtë muaj relativisht të shkurt merreni një vendim afatgjatë. Ky vendim afatgjatë ka të bëj me sigurimin e vendbanimit tuaj, me një fjalë të bleni banesën që gjithë e ke dëshiru, e ke ëndërru, e ke imagjinu!

Po a ke mendu që ka ardhë koha me marrë vendimin se banesa qysh ti e ke përshkru, për qejf tëndin veçse ekziston!

Banesa që ti e dëshiron, ëndërron, imagjinon e ka emrin kompleksi Linda.

Kështu që mos hezito dhe merre vendimin afatgjatë për këto kushte dhe këto karakteristika:

– Objekti ka hapësira të mjaftueshme gjelbëruese, kënde të lojërave për fëmijë;
– Objekti ka Termoizolim të jashtëm me lesh guri dhe fasadë strukturale;
– Muret e përbashkëta të banesave janë mure dy-shtresore, me izolim akustik me lesh guri në mes;
– Dritaret e kualitetit të lartë PVC: me 3 xhama termoizolues, roleta të jashtme;
– Dyer të blinduara dhe dyer të brendshme të kualitetit të lartë;
– Dysheme laminati dhe pllaka qeramike;
– Në çdo banesë ka të inkorporuar sisteme të ngrohjes qendrore
– Sistemi i sigurisë kundër zjarrit;
– Objekti banesor është i pajisur me ashensorë të cilësisë së lartë;
– Pastrimi i banesave përmes sistemit vakum të fshesës elektrike.

Kompleksi Linda gjendet në Fushë Kosovë më saktësisht në Bresje.

Kontaktoni tek kompleksi Linda: 043989111

Al Trade ndërtimin e rehatinë i ka me t’leme e jo me t’bleme!

Së bashku, jemi të lumtur! Al Trade Center

Për më shumë informata kontaktoni Al Trade Center në: 

0800 77 770 (pa pagesë) dhe +383 49 777 127, +383 43 989 111+383 44 976 777
info@altradecenter.com

altradecenter.com 

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Masat efiçiente në mbi 1 mijë shtëpi - çfarë duhet të dini për disbursimin

Masat efiçiente në mbi 1 mijë shtëpi - çfarë duhet të dini për disbursimin

Ekonomi
Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Vitaland
Kalo në kategori