LAJMI I FUNDIT:

Në fotografinë që e bëri gjatë shëtitjes, i shfaqet edhe një siluetë e frikshme (Foto)

Në fotografinë që e bëri gjatë shëtitjes, i shfaqet edhe një siluetë e frikshme (Foto)

Haley Olgetree nga Georgia e Shteteve të Bashkuara, ka buzëqeshur para aparatit derisa bënte fotografi gjatë një shëtitje me barkë.

Mirëpo, 13-vjeçarja është tmerruar kur e ka parë imazhin, në të cilin shfaqet edhe një siluetë bizare, transmeton Telegrafi.

Prapa adoleshentes shihet vëllai i saj Kolton, ndërsa shumë pranë edhe një hije që ngjanë me një njeri, i cili duket se ka veshur këmishë dhe mbanë kapelë në kokë.

Hija që duket sikur të jetë fantazmë

“Nuk kemi vërejtur asgjë derisa po lundronim dhe peshkonim, por duket se bashkë me ne, ka qenë edhe një shpirt. Mbase ishte për të na mbrojtur”, ka shkruar Olgetree në Facebook.

Në bazë të komenteve, disa kanë thënë që ka ndodhur ndonjë aktivitet paranormal, por të tjerë e kanë vlerësuar si një reflektim.

“Shihet çartë që është fantazmë”, si dhe “pse të mos shkojnë edhe shpirtrat për të peshkuar”, janë dy nga komentet më të ndryshme lidhur me rastin. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Interesante
Kalo në kategori