0Shares

Rachel Evans nga Londra, ka shpenzuar brenda dhjetë viteve afro 30 mijë euro, që të duket si kukulla saj e preferuar Barbie.

Nëna 46-vjeçare, që e rritë e vetme një fëmijë, ushtron pesë herë në ditë dhe mbanë dietë të rreptë, si dhe kryen obligimet shtesë, vetëm që të ketë dukjen që dëshiron, transmeton Telegrafi.

Dukja saj para 15 vitesh

“Unë mendoj dhe jetoj si Barbie, pasi jam një e tillë. Thjeshtë jam një kukull e gjallë”, ka thënë Evans për dëshirën e saj.

Ndryshon pamjen dhe mënyrën e jetës që të duket si Barbie

Ajo ka rritur gjoksin dhe mollëzat, ndërsa pos buzëve të fryra artificialisht në kënde ka bërë disa zgjerime, që e bëjnë të duket sikur është gjithmonë duke qeshur.

Afro 30 mijë euro intervenime për pamjen e dëshiruar

Pamja saj dallon nga ajo që kishte 15 vite më parë, prej se nisi të rregullohej dhe të ndryshonte tërësisht stilin, që të duket si lodra e popullarizuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)