Më parë gjatë kësaj jave, fansat Keeping Up With The Kardashians janë shokuar pasi u raportua se seriali do të përfundojë transmetimin.

Popullariteti episodeve të familjes u rrit që në vitin 2009, në të cilin shfaqnin përditshmërinë e tyre, shkruan Daily Star.

Duke kaluar pas në kohë, Kardashian-Jenner jetonin një jetë relativisht normale në Los Angeles.

(Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images for The Business of Fashion/Guliver)

Tani, pas 18 vitesh, Kim Kardashian, Kourtney, Khloe, Kendall dhe Kylie janë të pa identifikueshme nëse krahasohen se si dukeshin më parë.

Motrat e famshme kanë bërë ndërhyrje të ndryshme në fytyrë dhe trup, për të cilat shpeshherë kanë mohuar ti kenë bërë.

Andaj, Daily Star ka sjellë disa imazhe të tyre para dhe pas operacioneve plastike:

1.  Kylie Jenner (para)

(pas)

2. Kendall Jenner (para)

(pas)

3. Khloe Kardashian (para)

(pas)

4. Kim Kardashian (para)

(pas)

5. Kourtney Kardashian (para)

(pas)

/Telegrafi/